Anti-Age
Anti-age

У нашій клініці застосовуються високоефективні антивікові діагностики й технології світового рівня.

Лікарі відновлять ваші власні резерви, нормалізують біологічні процеси в організмі, поновлять його регенеративні функції, гормональний фон, підвищать імунітет, позбавлять від стресів і зайвої ваги. Ми впевнені, що в будь-якому віці бути енергійним і мати чудовий вигляд — цілком реально!

  • Команда експертів у галузі Anti-Age медицини
  • Скринінг стану здоров'я
  • Передові методики й технології
  • Персональний підхід до кожного пацієнта
  • Оздоровчі програми
Напрямки
Жiночi гормони

Жіночий організм виробляє більше гормонів. Це підвищує ризики розвитку онкологічних захворювань й ускладнює підбір лікування.

У жінок візуальні ознаки старіння проявляються в період менопаузи, коли знижується рівень естрогену, приводячи до гормонального дисбалансу. Крім старіння шкіри та появи зморщок менопауза супроводжується безсонням, неконтрольованим поганим настроєм, депресією, стрибками тиску.

Наше завдання — знайти й відкоригувати першопричину проблеми, яка у вас виникла, і збалансувати роботу всіх систем організму.

Після первинної консультації Anti-Age терапевтів ми складемо план обстеження; на основі аналізу метаболітів гормонів оцінимо стан гормональної функції; виявимо, як на неї впливають спосіб життя й харчування; дізнаємося про генетичну схильність до захворювань і складемо індивідуальний план управління здоров'ям.

Ми підберемо для вас препарати, які допоможуть збалансувати роботу всіх систем організму. Це дозволить ендокринним залозам виробляти більше гормонів, що сповільнить процеси старіння.
Для замінної терапії ми використовуємо виключно біоідентичні гормональні креми високої якості.

читати докладніше приховати текст
Генетика

Гени — це «карти пам'яті» з даними про організм. Важливо розрізняти генетичні захворювання та хвороби, до яких є спадкова схильність. Реалізується ця схильність чи ні, на це впливає багато чинників — спосіб життя, харчування, порушена екологія і т. д.

Більшість із цих факторів піддаються коригуванню: ми зможемо побачимо, які ризики «запрограмовані» в організмі, та вплинути на генетику, перешкодити їй реалізуватися або поліпшити її.

Панель генетичних досліджень допоможе виявити індивідуальні схильності до різних видів раку, хвороби Альцгеймера, порушень процесів детоксикації.

Детоксикація — це вивід відпрацьованих речовин з організму. Навіть найкорисніші речовини, якщо вони не виводяться, а накопичуються, стають токсичними. У детоксикації є дві фази, і коли вони між собою не збалансовані, ситуація стає критичною.

Як приклад — куріння. Проміжні продукти накопичуються в тканинах легень, і ризик розвитку раку буде вище у тих, у кого є до нього генетична схильність. Знаючи про це, можна збалансувати ці дві фази.

Після первинної консультації Anti-Age терапевтів ми складемо план обстеження, призначимо аналізи, дослідження і консультації профільних лікарів. Для підбору гормональної терапії ми проведемо дослідження метаболізму гормонів з генетики у провідній лабораторії Люксембурга.

Ми виявимо ваші генетичні схильності до хвороб і патологій та зробимо все можливе, щоб відкоригувати їх.

У рамках розробленої індивідуальної програми ми забезпечимо вас усіма необхідними БАДами, біоідентичними гормонами та медикаментами.

читати докладніше приховати текст
Стрес

Стрес — це реакція організму на все те, з чим йому доводиться справлятися: погане харчування, дефіцит сну, малорухливість, присутність гаджетів, проблемна екологія. Під таким тиском у нас постійно підвищується рівень гормону кортизолу, а це призводить до хронічного стресу. 

Кортизол — важливий гормон, він підвищує концентрацію уваги й допомагає утворенню нових нейронних зв'язків, але для цього стрес повинен чергуватися із розслабленням. Якщо ж підвищений рівень кортизолу не знижується, в організмі запускається системне запалення, погіршується сон (кортизол «з'їдає» мелатонін), а значить, і якість життя в цілому. Коли стрес триває занадто довго, порушуються всі внутрішні процеси. 

Хронічний стрес загрожує ризиком інфарктів, інсультів, розвитком пухлинних захворювань, хворобою Альцгеймера. Хронічний стрес — це неминуче передчасне старіння. Через нього наша антиоксидантна система не може ефективно боротися з вільними радикалами. Вони пошкоджують клітини, внаслідок чого порушуються всі обмінні процеси, розвиваються пухлини, деменції.

За допомогою всебічної діагностики ми знайдемо причини виникнення стресу, включаючи навантаження організму важкими металами, й усунемо їх. У цьому нам допоможе дослідження вашого способу життя й аналіз нейротрансмітерів, який ми проводимо у провідній лабораторії США. Також ми визначимо рівень окислювального стресу.

Нерідко високий рівень кортизолу зумовлюється неправильно підібраним спортивним навантаженням. Ми допоможемо відрегулювати ваш режим фізичної активності з урахуванням способу життя та індивідуальних показників.

Разом з вами ми створимо персональний план управління здоров'ям, який допоможе вам подолати наслідки стресу й запобігти його впливу надалі.

У рамках розробленої індивідуальної програми ми забезпечимо вас усіма необхідними БАДами, біоідентичними гормонами та медикаментами.

читати докладніше приховати текст
Вага

Зайва вага не просто викликає дискомфорт, вона дійсно небезпечна. Серед численних побічних захворювань — діабет, гіпертонія, розлади сну, подагра, хвороби суглобів, порушення роботи шлунково-кишкового тракту, серцево-судинної та репродуктивної систем.

До ожиріння можуть призводити і хронічний стрес, і неправильні харчові звички тощо. Скарги на неможливість скинути вагу можуть означати хронічні інтоксикації. Ми дихаємо забрудненим повітрям, вживаємо антибіотики та продукти, вирощені на пестицидах і гормонах. У невеликих кількостях вони потрапляють в організм і не викликають симптомів гострого отруєння, однак накопичуються в жировій тканині та кістках, блокують рецептори наших гормонів, внаслідок чого виникають симптоми гормональних порушень.

Здуття живота, нерегулярні випорожнення, печія — проблеми, з якими багато хто живе роками, не приділяючи їм належної уваги. Не налагодивши роботу шлунково-кишкового тракту і не відновивши мікрофлору кишківника, ми не зможемо відрегулювати функції інших систем організму. Від здоров'я кишківника безпосередньо залежить наш імунітет, всмоктування корисних речовин і багато чого іншого.

Після первинної консультації Anti-Age терапевтів ми складемо для вас план обстеження, призначимо аналізи, включаючи дослідження нутритивного статусу та стану шлунково-кишкового тракту, і проведемо консультації профільних лікарів. 

Ми виявимо справжні причини ваших проблем з вагою, скоригуємо порушення метаболізму та допоможемо сформувати нові харчові звички. На підставі тривалого моніторингу рівня глюкози в крові, його залежності від вашого раціону розробимо для вас індивідуальний план харчування, який легко реалізується в повсякденному житті.

Біоімпедансний аналіз складу тіла на Аналізаторі АВС-01 «Медасс» визначить наявність гіподинамії або кількість білка в харчуванні, дасть прогноз розвитку метаболічного синдрому (порушення обмінного процесу) й оцінку ефективності процедур корекції фігури.

Детально вивчивши ваш стан і спосіб життя, ми підберемо вам спортивне навантаження для прискорення метаболізму. Для запуску мітохондрій ми використовуємо апарат інтервальної гіпоксії.

У рамках розробленої індивідуальної програми ми забезпечимо вас усіма необхідними БАДами, біоідентичними гормонами та медикаментами.

читати докладніше приховати текст
Чоловічі гормони

Після 30-ти років у чоловічому організмі знижується рівень тестостерону. Згодом починаються проблеми з потенцією, порушується ерекція. Наше завдання — знайти й відкоригувати першопричину, з якою ви звернулися, і збалансувати роботу всіх систем організму.

Після первинної консультації Anti-Age терапевтів ми складемо план обстеження, на основі аналізу метаболітів гормонів оцінимо стан гормональної функції. Виявимо, як на неї впливають спосіб життя й харчування. Дізнаємося про генетичну схильність до різних захворювань і складемо індивідуальний план управління здоров'ям.

Ми індивідуально підберемо для вас препарати, які допоможуть відрегулювати роботу всього організму, щоб він почав виробляти більше тестостерону. В результаті це знизить рівень холестерину, відновить статеву функцію, поліпшить сон і настрій.

Для замінної терапії ми використовуємо виключно біоідентичні гормональні креми високої якості.

читати докладніше приховати текст
Сон

Під час сну відбувається детоксикація організму — він позбавляється від токсинів. Тому якщо ми спимо погано або недостатньо, це безпосередньо веде до ожиріння, млявості, а згодом — деменції та інших серйозних проблем.

Найпопулярніші порушення сну — безсоння, надмірна сонливість, розлад ритму сну та неспання, хропіння, зупинки дихання. Від безсоння страждає понад 30% людей, старших за 56 років.

Чому ми погано спимо? У кожному випадку є своя причина. У когось розлади сну викликані стресом, хтось переїдає у вечірній час, у когось порушений баланс гормонів або нейротрансмітерів — речовин, які передають сигнали між нейронами (до них відносяться дофамін, серотонін, епінефрин, адреналін і т. д.).

Після первинної консультації Anti-Age терапевтів ми складемо план обстеження, призначимо аналізи, дослідження та консультації профільних лікарів. Необхідні аналізи, включаючи аналіз нейротрансмітерів, ми проведемо у провідних лабораторіях США, Німеччини та Люксембурга. За допомогою комплексного аналізу ваших даних знайдемо справжні причини порушень сну та скоригуємо їх, відрегулюємо ваш спосіб життя, харчові звички й спортивне навантаження.

У рамках розробленої індивідуальної програми ми забезпечимо вас усіма необхідними БАДами, біоідентичними гормонами та медикаментами.

читати докладніше приховати текст
Біль

Біль, гострий або хронічний, майже завжди сигналізує про травму або патології.
Перш ніж починати лікування, важливо визначити причину болю. Ніколи не намагайтеся вгадати її самостійно. Особливо якщо причина не завжди очевидна.

Для лікування болю лікар-кінезіолог використовує м'язовий тест, щоб виявити його першопричину, після чого застосовує безліч методик лікування: трастові техніки на хребті, суглобові мобілізації, міофасціальний реліз, постізометричну релаксацію, нейролімфатичну терапію, голковколювання, кінезіотейпірування.

Наприклад, біль у попереку може бути викликаний порушенням рухливості хребців — тоді кінезіолог виконає маніпуляцію на самому хребті. Але той самий біль може бути зумовлений дисфункцією органів черевної порожнини — і тут потрібні вісцеральні маніпуляції (поліпшення рухливості внутрішніх органів). Завдяки м'язовому тесту можна вийти на емоцію, яка викликала такий же біль у спині. Після цього проводиться емоційна корекція. У разі потреби в кінці використовується кінезіотейпірування — на больову ділянку наклеюються еластичні пластирі для зменшення болю та набряку.

Лікар-остеопат визначить характер болю з точки зору неврології та буде шукати першопричину. З гострим болем скелетно-м'язового типу наш фахівець працює локально за допомогою таких нових методик мануальної терапії, як FDM-терапія або концепція Малліган, іноді із застосуванням голковколювання й тейпірування. При болях хронічного характеру з неяскраво вираженим загостренням у процесі огляду остеопат шукає ділянки, які втратили свою еластичність. Найчастіше болить місце, де занадто велике навантаження. Якщо м'яз або суглоб по сусідству не функціонують повноцінно, тоді лікар пробує усунути нерухомість, щоб організм працював з болем самостійно.

читати докладніше приховати текст
Алергія

Важлива частина діагностики – виявляти індивідуальні схильності до алергій і харчової непереносимості.

Приховані запальні процеси в організмі, так звана алергізація, тисне на імунну систему. Вони можуть бути реакцією на харчові продукти або токсичні речовини. Через неможливість перетравлення тих чи інших продуктів запалюються стінки кишківника, порушується його проникність, страждає кишкова мікрофлора.

Після первинної консультації Anti-Age терапевтів і кінезіолога ми складемо для вас план обстеження, призначимо необхідні аналізи та консультації. 

Щоб визначити, які з компонентів їжі не підходять вашому організму, кінезіолог проведе м'язовий тест з використанням нозодів – спеціальних колб із записаною на них інформацією. Нозод контактує з тілом пацієнта, у залежності від реакції м'яза лікар визначить продукти, які вам не підходять, щоб виключити їх із раціону. Через місяць ми проведемо повторний тест.

Знайшовши харчові продукти, які викликають приховану алергізацію, та замінивши їх, ми зможемо відновити стан шлунково-кишкового тракту, слизову кишківника, прибрати навантаження на імунну систему, нормалізувати проникність.

Ми розробимо для вас індивідуальний план управління здоров'ям і харчування, який легко реалізується в повсякденному житті.

У рамках розробленої індивідуальної програми ми забезпечимо вас усіма необхідними БАДами, біоідентичними гормонами й медикаментами.

читати докладніше приховати текст
Лікарі
Продовжуючи переглядати cайт https://www.dmc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся c Політикою конфіденційності (cookies).