DENTISTRY
Dentistry Kids

У дитинстві ви боялися зубного лікаря? У ваших дітей будуть зовсім інші спогади. Діти з радістю йдуть на прийом до DMC Clinic.

Тут працюють їхні друзі. Тут їх люблять, розуміють і вміють зацікавити.

0% — болю! 0% — страху!

Dentistry діти
Перший
зуб

У вашій родині — поповнення? Заплануйте похід до DMC Clinic, коли в малюка прорізуються перші зубки. Ми дамо вам пораду, як уникнути проблем із зубами в майбутньому.

Наше завдання — навчити батьків формувати в малюків правильний підхід до гігієни ротової порожнини й догляду за зубами, а також корисні харчові звички із самого раннього віку.

Візит до стоматолога

Ми знаємо, якою важливою та хвилюючою подією може бути похід до стоматолога. Старайтеся не передавати свої переживання дитині, не говорити «це не боляче», «там нічого страшного».

Решта — наші турботи. Ми знаємо, як не спровокувати страх, як адаптувати малюка до ситуації і як лікувати без найменшого болю.

Перший візит до стоматолога — не для лікування, а для того, щоб потоваришувати. Лікар познайомиться та поспілкується з маленьким пацієнтом. Оцінить стан його зубів і гігієну ротової порожнини. Знайде підхід до дитини й запланує подальше лікування або профілактичні процедури.

Профілактика карієсу

Місцеве застосування засобів профілактики карієсу: пасти, фтористі лаки, гелі — в основному позитивно впливають на гладку поверхню зуба. На жаль, на природні поглиблення — фісури зубів — ці препарати здійснюють в рази меншу захисну дію, бо глибина їх проникнення обмежена.

У цьому випадку найефективніший метод профілактики карієсу — герметизація фісур спеціальними матеріалами з метою створення бар'єру для проникнення бактерій.

Герметики абсолютно безпечні для здоров'я, ефективні й економічно вигідні. Вони не чинять негативного впливу на процес дозрівання емалі й дозволяють спокійно проникати мінеральним компонентам слини. Проводити герметизацію фісур необхідно в перші місяці після прорізування зубів. У цьому випадку ризик утворення карієсу знижується до 80%.

Особливість процедури герметизації в нашій клініці — обробка підготовленої фісури з використанням повітряно-абразивного наконечника RONDOflex, за допомогою якого можна лікувати карієс навіть на початкових стадіях. Для дитини всі етапи проведення герметизації абсолютно безболісні й займають дуже короткий час у порівнянні з лікуванням зубів.

Лікування

Що робити, якщо карієс уже з'явився? Лікувати. Наше завдання — зробити процес безболісним і безпечним. Для цього ми в ігровій формі будуємо з дитиною діалог. 

Наносимо на ясна «смачний джем» — гель-заморожувач. Використовуємо місцеву анестезію. Завдяки дії гелю маленький пацієнт не відчуває уколу. Лікуємо карієс шляхом препарування твердих тканин зуба.

І насамкінець, звісно, — подарунок і пригощання героїв ксилітоловими цукерками. Та обов'язково хвалимо за виявлену хоробрість.

Лікарі
Продовжуючи переглядати cайт https://www.dmc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся c Політикою конфіденційності (cookies).