Dentistry
клініка вашої посмішки
Dentistry опис

Ми знаємо: щаслива посмішка розповість не про здоров'я зубів.

Вона розповість про здоров'я всього організму. Ваша щаслива посмішка — сенс нашої роботи.

До нас приходять пацієнти різного віку, щоб посміхатися завжди та всюди без сорому і остраху.

  • Міждисциплінарний підхід до кожного пацієнта
  • Командна робота лікарів клініки
  • Професіоналізм і людяність
  • Anti-Age стоматологія повертає усмішці молодість
  • Сучасні технології та передове обладнання 
Напрямки
Діагностика

Рентген зубів є необхідним для правильної діагностики проблем ротової порожнини. Рентген показує лікареві, чи є у вас карієс, абсцеси, аномальні утворення або захворювання ясен. Крім того, рентген дозволяє визначити розташування та стан пошкоджених зубів або таких, що ще не прорізалися.

У своїй роботі ми використовуємо рентген-апарат MyRay. Цей італійський бренд є частиною холдингу Cefla Dental Group, провідного у світі виробника стоматологічного обладнання.

Комп'ютерний томограф Hyperion X9 — екстраоральна рентгенологічна система для 2D цифрових панорамних і томографічних зображень, а також для 3D реконструкції черепних структур, що істотно впливають на якість лікування. Hyperion X9 об'єднує передові технології й ергономічність, адаптується до пацієнта, гарантуючи зображення високої роздільної здатності за мінімально можливої інтенсивності рентгенівського випромінювання.

читати докладніше приховати текст
Ендодонтія

Лікар ендодонтист — фахівець, який займається лікуванням кореневих каналів зуба. Таке лікування необхідне, коли є ускладнення розвитку карієсу, травми зубів або для підготовки до протезування.

Щоб зберегти здорові тканини зуба, ми використовуємо операційний мікроскоп. Він дозволяє провести точну діагностику системи каналів, виконати всі етапи ендодонтичного лікування під контролем лікаря та забезпечити граничну точність.

Наша клініка спеціалізується на консервативному лікуванні кіст і кістогранульом, на видаленні уламків інструментів, розпломбуванні важкопрохідних каналів, лікуванні зубів з виявленими перфораціями.

читати докладніше приховати текст
Гнатологія

Сучасні стоматологи застосовують гнатологію — знання про взаємовідносини компонентів зубощелепної системи. Це важливо, щоб гранично точно відтворити природу зубів, їхню гармонію відносно один одного, добитися злагодженості в роботі мускулатури та зубощелепної системи з усім організмом.

читати докладніше приховати текст
Імплантологія

У випадках, коли консервативне лікування не приносить результату — скажімо, за неможливості розпломбувати раніше невдало вилікуваний канал або у зв'язку зі складною анатомією кореневої системи, — виникає необхідність у видаленні зубів з наступною заміною їх імплантатами.
Новітні досягнення у сфері імплантації та рівень кваліфікації лікарів DMC Clinic дозволяють досягати значних результатів. Ми розробляємо план імплантації та створюємо дизайн нової посмішки пацієнта.
Під час операцій ми застосовуємо медичний сон для максимального комфорту пацієнта. Для створення сприятливих умов реабілітації після хірургічного втручання ми використовуємо плазмотерапію Endoret, яка прискорює загоєння, знижує післяопераційний біль, прибирає запалення та набряк, дозволяє не навантажувати організм знеболювальними засобами та антибіотиками.
Ми успішно застосовуємо ці технології й у складніших операціях, таких як синус-ліфтинг, клаптева м'якотканинна пластика, нарощення товщини й висоти кісткової тканини щелеп.

читати докладніше приховати текст
Плазмотерапія

Плазмотерапія у стоматології — це метод лікування з використанням плазми крові пацієнта. У DMC Clinic ми застосовуємо найпрогресивнішу технологію Endoret, яка має велику базу наукових досліджень.
Ін'єкційна плазмотерапія допомагає в лікуванні гінгівіту й пародонтиту, швидко знімає кровоточивість і болючість ясен, укріплює тканини пародонту, запобігає розхитуванню й випадінню зубів. Також Endoret ефективно застосовується в хірургічній стоматології.

читати докладніше приховати текст
Ортодонтія

Донедавна вважалося, що ортодонтичне лікування може бути ефективним тільки в дитячому віці. Але завдяки розвитку ортодонтії сьогодні середній вік пацієнтів — 25–45 років.

У DMC Clinic ми використовуємо знімну і незнімну ортодонтичну апаратуру. Знімна — це пластинки як для дітей, так і для дорослих, а також капи-закріплювачі для збереження результату. Із незнімної апаратури ми працюємо з брекет-системами зовнішньої та внутрішньої фіксації. Також у нашій клініці ми використовуємо Invisalign. Це ортодонтична система, яка не тільки не помітна на зубах, але й не створює дискомфорту. На відміну від брекетів, з якими потрібно часто їздити до клініки — підтягувати дуги, з елайнерами Invisalign таких проблем немає. Це дуже важливо для людей з напруженим графіком. 

Пацієнт спочатку носить одні капи, потім — наступні, і зуби поступово змінюють своє положення. Важливо, що елайнери легко знімаються, коли треба поїсти або почистити зуби. Це набагато зручніше, ніж брекети, що потребують особливого догляду, нехтування яким може спричинити карієс.

читати докладніше приховати текст
Ортопедична стоматологія

Сучасні протоколи стоматологічної реабілітації Anti-Age передбачають відновлення початкової висоти прикусу, схильної до вікових змін. У DMC Clinic для кожного пацієнта розробляється індивідуальний план лікування. Він може включати кілька етапів і проходити спільно з ортодонтичною корекцією прикусу й положення зубів. Також ми відновлюємо здорову гармонію з точки зору гнатології та остеопатії. У DMC Clinic ще до початку лікування проводиться фотодіагностика й цифровий дизайн посмішки Digital Smile Design. Ми розробляємо персонально ідеальну модель реконструкції для кожного пацієнта.

читати докладніше приховати текст
Пародонтологія

Пародонтит і пародонтоз — серйозні захворювання, які пацієнти часто плутають між собою. Пояснимо різницю.

Пародонтит – це запалення опорного апарату зуба, викликане відкладеннями бактеріальних нальотів на зубах і яснах. Якщо ці нальоти не прибирати, утворюється зубний камінь, який з часом «проростає» у глибину ясен. Виникають зубоясенні кишені, де безперешкодно розмножуються бактерії, оскільки ці місця недосяжні для зубної щітки й нитки. Якщо своєчасно не розпізнати захворювання, починається атрофія опорного апарату зуба — він поступово втрачає міцний зв'язок з альвеолами й з часом випадає.

Пародонтоз — це процес атрофії кістки, коли ясна поступово осідають, оголюючи коріння зубів, при цьому запальний процес не виражений. А при пародонтиті, навпаки, мова йде про запальний процес.

Що цікаво: гормональні зміни, які відбуваються у жінок від 40 років, дуже впливають на тканини періодонту, що може призвести до проблем у всій зубоясенній системі. Наше завдання — виявити зміни на ранній стадії й зупинити процес.

читати докладніше приховати текст
Остеопатія

«Вдень тіло спирається на ноги, а вночі — на зуби», — так коротко можна описати взаємозв'язок між стоматологією та остеопатією. Зуби є продовженням кісток черепа й опорою для правильної біомеханіки скронево-нижньощелепного суглоба. Але ця система не замкнута, вона — частина скелетно-м'язової системи всього організму.

Наші фахівці враховують ці взаємозв'язки, складаючи план стоматологічної реабілітації, й активно підключають до роботи професійного остеопата. Лікар допомагає гармонізувати зубощелепну систему відносно розподілу навантажень по всьому хребту й скелету. Тільки так можна уникнути раннього порушення постави наших пацієнтів, а також нових скелетних дисбалансів.

читати докладніше приховати текст
Медикаментозний сон

Седація, або медикаментозний сон, — найкраща можливість отримати якісне, комфортне і, головне,  абсолютно безболісне лікування в кріслі стоматолога як дорослим, так і дітям. Перед проведенням седації пацієнти проходять попередню діагностику — кардіограму й розгорнутий аналіз крові. Це можна зробити безпосередньо в нашій клініці. Ми рекомендуємо медикаментозний сон на будь-якому етапі для пацієнтів, у яких є страх або тривожність перед стоматологічним втручанням, при алергії на місцеві анестетики, при тривалих і об'ємних втручаннях.

читати докладніше приховати текст
Лікарі
Dentistry Kids Відкрити сторінку
Продовжуючи переглядати cайт https://www.dmc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся c Політикою конфіденційності (cookies).