DMC Clinic

Ми застосовуємо комплексний Anti-Age підхід як у стоматології, так і в терапії. За необхідності об'єднуємо досягнення цих галузей медицини, щоб запобігти віковим змінам обличчя та тіла.

Команда DMC Clinic не в змозі зупинити час. Але ми можемо зберегти вашу молодість, гарне самопочуття, енергію, внутрішню гармонію та довголіття.

Лікування не потребує стаціонарного перебування. Ви зможете приділяти своєму здоров’ю стільки часу, скільки визначите самостійно, не полишаючи ділового середовища чи сім'ї, залишаючись соціально активними.

Адасса Цукерман
Адасса Цукерман
Засновниця та директорка DMC Clinic

Шлях до створення власної клініки я пройшла від асистента стоматолога до головного лікаря.

Я багато подорожувала, відвідала безліч іноземних клінік. Мене надихали рівень сервісу, професіоналізм лікарів, увага до найдрібніших нюансів і деталей, а також комплексний підхід фахівців.

Водночас я спостерігала за власними віковими змінами. Я працюю, у мене сім'я, дитина — потрібно мати багато енергії. Як залишатися в тому ж ресурсі внутрішніх сил, що й у 30 років? Адже вікові зміни — це не зморшки, а діяльність усіх систем організму.

Як лікар, я розуміла, які процеси відбуваються в моєму організмі, і могла оцінити, як працюють з віковими змінами у США та Європі. Знала також і якого результату хочу досягти. Так, зараз збільшилася середня тривалість життя. Сьогодні вважається, що 50 років — це нові 35. Але важливо починати готуватися до них уже з 30 років.

Проєкт клініки менеджменту дорослішання виріс з моєї особистої потреби й отримав значний відгук серед друзів і рідних, які перепробували різні програми та зрозуміли, що їм необхідні не тимчасові заходи, а системний підхід.

Саме системним підходом я керувалася, створюючи DMC Clinic. Команда наших лікарів прагне не тільки позбавити від зубного болю, відновити гармонію обличчя й омолодити посмішку, але й дослідити роботу всього організму, щоб відкорегувати проблеми зі здоров'ям і запобігти хворобам у майбутньому. 

Ми — команда однодумців, яка любить свою професію та пацієнтів. Якщо ви готові змінювати себе, хочете якісне дорослішання, бути здоровими не тільки сьогодні, а і в майбутньому, ми з радістю допоможемо вам.

Продовжуючи переглядати cайт https://www.dmc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся c Політикою конфіденційності (cookies).