Технології
Dentistry Anti-age

Плазмотерапія у стоматології — це метод лікування з використанням плазми крові пацієнта. У DMC Clinic ми застосовуємо найпрогресивнішу технологію Endoret, яка має велику базу наукових досліджень.

Ін'єкційна плазмотерапія допомагає в лікуванні гінгівіту й пародонтиту, швидко знімає кровоточивість і болючість ясен, укріплює тканини пародонту, запобігає розхитуванню й випадінню зубів. Також Endoret ефективно застосовується в хірургічній стоматології.

У випадках, коли консервативне лікування не приносить результату — скажімо, за неможливості розпломбувати раніше невдало вилікуваний канал або у зв'язку зі складною анатомією кореневої системи, — виникає необхідність у видаленні зубів з наступною заміною їх імплантатами.

Новітні досягнення у сфері імплантації та рівень кваліфікації лікарів DMC Clinic дозволяють досягати значних результатів. Ми розробляємо план імплантації та створюємо дизайн нової посмішки пацієнта.

Під час операцій ми застосовуємо медичний сон для максимального комфорту пацієнта. Для створення сприятливих умов реабілітації після хірургічного втручання ми використовуємо плазмотерапію Endoret, яка прискорює загоєння, знижує післяопераційний біль, прибирає запалення та набряк, дозволяє не навантажувати організм знеболювальними засобами та антибіотиками.

Ми успішно застосовуємо ці технології й у складніших операціях, таких як синус-ліфтинг, клаптева м'якотканинна пластика, нарощення товщини й висоти кісткової тканини щелеп.

Лікар-ендодонтист — фахівець, який займається лікуванням кореневих каналів зуба. Таке лікування необхідне, коли є ускладнення розвитку карієсу, травми зубів або для підготовки до протезування.

Щоб зберегти здорові тканини зуба, ми використовуємо операційний мікроскоп. Він дозволяє провести точну діагностику системи каналів, виконати всі етапи ендодонтичного лікування під контролем лікаря та забезпечити граничну точність.

Наша клініка спеціалізується на консервативному лікуванні кіст і кістогранульом, на видаленні уламків інструментів, розпломбуванні важкопрохідних каналів, лікуванні зубів з виявленими перфораціями.

Рентген зубів є необхідним для правильної діагностики проблем ротової порожнини. Рентген показує лікареві, чи є у вас карієс, абсцеси, аномальні утворення або захворювання ясен. Крім того, рентген дозволяє визначити розташування та стан пошкоджених зубів або таких, що ще не прорізалися.

У своїй роботі ми використовуємо рентген-апарат MyRay. Цей італійський бренд є частиною холдингу Cefla Dental Group, провідного у світі виробника стоматологічного обладнання.

Сучасні протоколи стоматологічної реабілітації Anti-Age передбачають відновлення початкової висоти прикусу, схильної до вікових змін.

У DMC Clinic для кожного пацієнта розробляється індивідуальний план лікування. Він може включати кілька етапів і проходити спільно з ортодонтичною корекцією прикусу й положення зубів. Також ми відновлюємо здорову гармонію з точки зору гнатології та остеопатії.

У DMC Clinic ще до початку лікування проводиться фотодіагностика й цифровий дизайн посмішки Digital Smile Design. Ми розробляємо персонально ідеальну модель реконструкції для кожного пацієнта.

Донедавна вважалося, що ортодонтичне лікування може бути ефективним тільки в дитячому віці. Але завдяки розвитку ортодонтії сьогодні середній вік пацієнтів — 25—45 років.

У DMC Clinic ми використовуємо знімну і незнімну ортодонтичну апаратуру. Знімна — це пластинки як для дітей, так і для дорослих, а також капи-закріплювачі для збереження результату. Із незнімної апаратури ми працюємо з брекет-системами зовнішньої та внутрішньої фіксації.

Також у нашій клініці ми використовуємо Invisalign. Це ортодонтична система, яка не тільки не помітна на зубах, але й не створює дискомфорту. На відміну від брекетів, з якими потрібно часто їздити до клініки — підтягувати дуги, з елайнерами Invisalign таких проблем немає. Це дуже важливо для людей з напруженим графіком. Пацієнт спочатку носить одні капи, потім — наступні, і зуби поступово змінюють своє положення. Важливо, що елайнери легко знімаються, коли треба поїсти або почистити зуби. Це набагато зручніше, ніж брекети, що потребують особливого догляду, нехтування яким може спричинити карієс.

Комп'ютерний томограф Hyperion X9 — екстраоральна рентгенологічна система для 2D цифрових панорамних і томографічних зображень, а також для 3D реконструкції черепних структур, що істотно впливають на якість лікування. Hyperion X9 об'єднує передові технології й ергономічність, адаптується до пацієнта, гарантуючи зображення високої роздільної здатності за мінімально можливої інтенсивності рентгенівського випромінювання.

Біоідентичні гормони, або ЗГТ — замісна гормональна терапія, — отримала свою назву за повну відповідність молекулярній структурі власних гормонів людини. Тому вони розпізнаються організмом як природні та не мають побічних ефектів, на відміну від синтетичних препаратів. На сьогодні це найбільш новітня та безпечна терапія. У нашій клініці ми використовуємо біоідентичні трансдермальні креми високої якості та рекомендуємо їх як для жінок, так і для чоловіків.

Оптимальний рівень фізичного навантаження повинен підібрати фахівець. Адже фізичний профіль людини зумовлений генетично. Є люди-силовики, а є атлети, стайєри та спринтери. Після діагностики з урахуванням дослідження генетичного паспорта, способу життя, віку, потреби фахівець рекомендує індивідуальний підбір фізичних навантажень.

PRF-терапія. Плазмоліфтинг читати докладніше приховати текст

Інноваційна PRF-терапія, або плазмоліфтинг, — розробка з максимальним ступенем безпеки. Плазму для ін’єкцій готують із крові самого пацієнта, а це значить, що вона не є чужорідною для організму. Кров центрифугується. У пробірці залишається плазма, насичена тромбоцитами, які мають унікальну властивість надходження в тканини ростового стимулювального фактора. У процесі лікування відбувається регенерація власного колагену, еластину, гіалуронової кислоти. Це ефективний протизапальний метод, який покращує мікроциркуляцію крові та насичує тканини киснем.

Якщо м'язи, зв'язки, кістки, судини та суглоби втрачають еластичність, то інші системи компенсують порушення цієї рухливості, що викликає біль, напруження або запалення. Фахівці нашої клініки — прихильники системної роботи над взаємозв'язком усіх частин тіла. Наприклад, якщо виконана масштабна робота щодо поліпшення прикусу за допомогою брекет-системи й після цього у пацієнта почався головний біль, то впорається з проблемою лікар-остеопат. Спеціаліст проводить лікування остеопатичними техніками, впливає на анатомічні структури з метою поліпшення мікрорухливості. Завдяки цьому відновлюється баланс систем у всьому організмі.

Для своїх пацієнтів ми розробляємо персоналізовану корекцію харчування. Мова йде не про дієти. Наші фахівці коригують харчові звички з урахуванням генетичних факторів. Комусь важливо отримувати достатню кількість жирів, комусь потрібні білки чи вуглеводи. Ми визначимо продукти, які викликають приховану алергізацію, і замінимо їх, щоб відновити роботу шлунково-кишкового тракту та прибрати навантаження на імунну систему. Як правило, пацієнтам необхідні лікувальні програми на період від місяця до трьох. Після цього ми рекомендуємо розширену програму харчування, якої наші пацієнти дотримуються протягом усього життя.

З медичним озоном по силі не може зрівнятися жоден антибіотик. Озонотерапія має протизапальну, противірусну, протигрибкову та протиалергічну лікувальну дію. Також нормалізується тонус судин, тому технологія використовується і в лікуванні серцево-судинних захворювань. Застосовується внутрішньовенним введенням озонової суміші різної концентрації.

Завдяки інтервальній гіпоксії посилюється мікроциркуляція, збільшується кількість метохондрій, прискорюється надходження кисню до тканин, краще засвоюється глюкоза, мобілізуються функції клітин головного мозку. Цей метод широко застосовується для профілактики цукрового діабету, хвороби Альцгеймера та серцево-судинних захворювань, покращує загальний тонус. Цікаво, що вплив на організм сорока хвилин гіпоксії прирівнюється до півторигодинного тренування у спортзалі.

Своїх пацієнтів ми навчаємо правильним методикам і технікам, які допоможуть справлятися зі стресом, депресивними розладами, змінять життєві орієнтири на позитив, радість і любов до життя. Наші фахівці стрес-менеджменту та лайф-коучингу здійснюють необхідну психологічну підтримку для досягнення ефективних результатів на шляху до якісного дорослішання та здорового способу життя.

Кінезіологія — це наука про рух тіла людини. У нас, у DMC Clinic, лікар-кінезіолог діагностує токсичну дію, вірусні та харчові непереносимості, емоційний стан і рівень стресу в організмі за тонусом різних груп м'язів. Залежно від того, напружені м'язи чи розслаблені, фахівець визначає, які органи працюють краще або гірше. Якщо баланс у тілі порушено, то лікар за допомогою кінезіологічних методик встановлює діагноз і лікує. Метод ефективний при хронічних болях у спині, шийному відділі хребта, грудному відділі та попереку. Після мануальної корекції, у разі потреби, лікар додає кінезіотейпування — еластичні клейкі стрічки, які розслабляють перенапружені м'язи та швидше їх відновлюють.

Наші оздоровчі програми доповнюються індивідуальною медикаментозною підтримкою. За допомогою генетичного тесту та інших аналізів ми знаходимо, які основні патологічні процеси відбуваються в організмі. Саме на них лікарі направляють роботу певних нутрицевтиків. У клініці використовуються нутрицевтичні добавки — унікальні препарати із сировини високої якості, які виготовляють в Європейському Союзі за рецептами фахівців нашої клініки.

У DMC Clinic ми застосовуємо комплекс перевіреної та безпечної терапії по тілу, під час якої стимулюється відтік лімфи та виводяться токсини з організму. Основна мета — вивести рідину з тканин лімфатичних вузлів, де знищуються бактерії, віруси та інші шкідливі мікроорганізми. Робота із «застійними» ділянками тіла допомагає в боротьбі із зайвою вагою, прихованими та явними набряками, насичує шкіру мінеральними сполуками, підвищує її тонус, моделює контури фігури, зміцнює імунну систему, зменшує целюліт, допомагає детоксикації.

Внутрішньовенна персоналізована IV терапія розроблена за унікальними авторськими схемами поєднання комплексних препаратів. Система забезпечує швидке надходження основних препаратів у клітини. Ці речовини не тільки допомагають ефективно «відкрити» клітини, але й вводять до них корисні речовини та компоненти. Метод нормалізує роботу мітохондрій, бореться з вільними радикалами, покращує швидкість обмінних процесів, відновлює функції клітин і позаклітинного простору. Препарати виготовляють у Німеччині за спеціальним замовленням нашої клініки.

Сучасний та ефективний метод лікування — кріотерапія, коли на організм діє холод до -140 °C. Основою цієї унікальної розробки є фактор стресу для імунної системи. Остання адаптується до екстремальних умов, у результаті чого в організмі прискорюється циркуляція крові, відбувається викид гормонів, покращується кровотік, тканини насичуються киснем з надлишком, активізується робота імунної системи, підвищується працездатність.

Записатися на консультацію
Продовжуючи переглядати cайт https://www.dmc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся c Політикою конфіденційності (cookies).